Hizmet Eğitimi


Akademi Detayları

Hizmet Gelişim Akademisinin hedefi kurumun sesi olan çalışanlara ortak bir hizmet kültürü benimsetmek, profesyonel iletişim tekniklerini kullanmalarını sağlamak ve bu sayede müşteri memnuniyetini ve bağlılığını artırmaktır.

Temel Seviye

Temel iletişim becerilerini geliştirmek isteyen çalışanlara uygundur. Amaç, katılımcılara iletişim kurarken açık, anlaşılır ve profesyonel bir yaklaşım sergilemenin tekniklerini kazandırmaktır.

Orta Seviye

İletişim becerilerinin, atölye ve uygulamalarla geliştirildiği programdır. Amaç sınıf içi eğitimde anlatılan teknik ve becerileri senaryo, vaka ve grup çalışmalarıyla uygulamak ve katılımcıların kendi gelişim alanlarına göre aksiyon üretmelerini sağlamaktır.

İleri Seviye

Müşteri ile iletişim kurarken fark yaratan bir hizmet sunmak isteyen kurumların çalışanları için uygundur. Amaç, iletişimde fark yaratan incelikleri katılımcılara kazandırarak müşterilerine eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatma becerisini kazandırmaktır.

Master Seviye

İletişimde uzmanlaşmak isteyen, özellikle müşteri ile iletişimde kusursuz bir hizmet kültürü oluşturarak sektörde fark yaratmayı hedefleyen kurumların çalışanları için uygundur. Hem yöneticileri hem de çalışanları kapsayan bu programın sonunda katılımcıların içselleştirdiği, uyguladığı ve sürdürdüğü yaşayan eşsiz bir hizmet kültürü oluşturmaktır.

Program İçeriği

Profesyonel İletişim Teknikleri Eğitimi

Amaç:
Kurumda görev yapmakta olan çalışanların profesyonel iletişim becerilerinin gelişmesine ve müşteri memnuniyetinin artmasına katkıda bulunmasını sağlamak.

İçerik:
• İşimiz İletişim
• 4 Adımda Başarılı Görüşme Rehberi
• Ses Tonu, Diksiyon, İfadelerin Önemi
• Profesyonel İletişimin Temel Kuralları

Eşsiz Müşteri Deneyimi
Eğitimi

Amaç:
Müşteriyi etkin dinleyerek sorunları karşısında proaktif davranarak çözüm üreten, zorlu durumlarla başa çıkabilen, stres ve baskı altında dahi müşteri memnuniyeti odağını kaybetmeden profesyonel iletişimci özelliğini tüm çalışanlara kazandırmak.

İçerik:
• Günümüz Müşterilerinin Hizmet ve Kalite Anlayışı
• Eşsiz Bir Müşteri Deneyimi Yaratmanın Adımları
• Pozitif Duygu ile Memnuniyet Yaratan Hizmet Modeli
• Müşteri Memnuniyeti İçin 6 Temel Beceri

Takip 1:
Atölye Çalışması

Amaç:
Sınıf içi eğitimde anlatılan eşsiz hizmet anlayışını senaryo, vaka ve grup çalışmalarıyla uygulamak ve katılımcıların kendi gelişim alanlarına göre aksiyon üretmelerini sağlamaktır.

Takip 2: Bireysel Koçluk Görüşmesi

Amaç:
Katılımcıların sınıf içi eğitimler ve atölye çalışmalarından sonra gelişimlerini desteklemek, hayata geçirilemeyen öğretilerle ilgili bireysel koçluk almalarını sağlamak ve böylece gelişmesi gereken alanlarıyla ilgili gelişim planı yaparak katkı sağlamak.

Kurumsal Çözümler için


Akademi programını kurumunuza özel nasıl kurgulayabiliriz, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Bize ulaşın