DANIŞMANLIK


Çağrı Merkezlerinin İhtiyaçlarına Özel Danışmanlık Programları

Çağrı Merkezinde maksimum verimi sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmak için 5 farklı program sunuyoruz. Size en uygun programı seçmek için lütfen tıklayın.

DOSYAYI İNDİRİN

Hizmet Detayları

Çağrı merkezi kurmak, yönetmek, başarısını sürdürmek insan ve teknolojinin yoğun olarak entegre olduğu bu sektöre yabancı olanlar için oldukça karmaşık bir süreçtir. Gerek müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlamak, gerekse maliyeti kontrol altında tutarak verimliliği arttırmak açısından çağrı merkezini etkin ve verimli yönetmek bu alandaki profesyonellerin önceliği durumundadır.

UNIQ ekibi, çağrı merkezi sektöründe uzun yıllar edindiği deneyimler doğrultusunda, yaşanmışlığa dayanan danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Amacımız bu sektörde hizmet vermek isteyenlere verimlilik, karlılık ve kalitenin arttırılması yönünde destek olmaktır.


Hizmet Alanları

Outsource çağrı merkezlerinin Türkiye satış ve pazarlama stratejisinin ve iş önceliklendirmelerinin yapılması, penetrasyon stratejilerinin belirlenmesi.
Çağrı merkezi mevcut durum analizi, verimlilik ve performans iyileştirmesi sağlanması. Çağrı merkezi'nin tamamen yeniden yapılandırılması ve süreç iyileştirilmesi.
Satış fırsatlarının değerlendirilmesi için satış süreçlerinin ve yöntemlerinin oluşturulması.
Performans yönetimi, prim sistem- lerinin analizi ve yeniden yapı- landırılması, bütünsel performans sistemi kurulması.
Outsource iş ortaklarının yönetilmesi, kontrol edilmesi ve desteklenmesine ait iş süreçlerinin ve ilgili prosedürlerin oluşturulması.
Dış Kaynak kullanımı için RFQ hazırlanması ve seçimlerde destek olunması.

Çağrı merkezinin tüm dış kaynak kullanımı süreç (satış, uyarlama vb.) tasarlanıp hayata geçirilmesi.
Çağrı merkezinin kurulması, stratejik konumlamaya bağlı olarak çağrı merkezinin yaşama geçirilmesi.