BİZ KİMİZ


2007 yılında kurumların ihtiyaçlarına ve çalışanlarının gelişim alanlarına özel, yaratıcı ve sonuç odaklı çözümler sunmak amacıyla kurulmuş bir eğitim & danışmanlık şirketiyiz.

Ne Yapıyoruz?

2007 yılından beri konusunda uzman ekibimiz ile çağrı merkezleri başta olmak üzere, pek çok sektöre özgün eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Kuruma özel tasarlanan, zamana yayılan ve sonuçları ölçülebilir gelişim programları ile eğitim sektöründe öncüyüz. Hizmet, Satış, Tahsilat, Yönetim Becerileri gibi alanlarda uzmanlaşmış 6 adet Gelişim Akademisi Programı yürütüyoruz. Fark yaratan Değerlendirme Merkezi hizmeti ile workshop ve seminer programları sunuyoruz.

Uzmanlık alanımız olan çağrı merkezlerine özel, strateji, süreç, gelir gider yönetimi, teknoloji, insan kaynakları, kapasite ve planlama, çevre, performans yönetimi olmak üzere 8 ana başlıkta tüm süreçleri içeren benzersiz Danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Vizyonumuz

Yaptığı benzersiz programlarla şirketlerin lider eğitim/gelişim ortağı olmak.

Misyonumuz

Şirketlerin insan kaynakları, süreç ve performans sistemlerini geliştirmeye yönelik, sonuçları ölçümlenebilir, katma değerli, fark yaratan eğitim, danışmanlık ve ölçme/değerlendirme hizmetleri sunmak.

Değerlerimiz

  • Yaratıcılık: Benzersiz yöntemler geliştirir, kuruma özel hizmetler sunarız.
  • Cesaret: Kurumlarla iş ortağı olur, ihtiyaç ve taleplerini gerçekleştirmek için elimizi taşın altına koyarız.
  • Güvenilirlik: Yaptığımız işin tutarlı olmasını sağlar ve iş ortaklarımızın mahremiyetini önemseriz.
  • Kalite: Özenli ve titiz yaklaşımımızla kalitemizi işimize yansıtır, eşsiz müşteri deneyimi yaratırız.

Ödüllerimiz


Dünyanın en prestijli ödüllerinden olan The Stevie Awards 2015 yılının en iyi Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi Eğitim Programı dalında UNIQ Eğitim ve Danışmanlık’ın Yönetici Gelişim Akademisi programını Altın Madalyaya layık gördü.

54 kategoride, global çapta 1900’den fazla aday değerlendirildi. UNIQ uluslararası rakiplerini geride bırakarak, kendi kategorisinde birinci oldu.

Stevie Awards
Yılın En İyi Müşteri Hizmetleri Eğitim Programı


Sorularınız için
Bize Ulaşın!


Bizi daha detaylı tanımak, sorularınıza cevap bulmak, geçmiş projelerimizi görüşmek isterseniz bize yazın.

Bize ulaşın